Zenekar

A zenekar munkatársai

Ügyvezető igazgató
Lendvai György

Vezető karmester és művészeti vezető
Csaba Péter

Karmester
Kesselyák Gergely

Tiszteletbeli vendégkarmester
Kobayashi Ken-Ichiro

Székhely: 1087 Budapest, Kerepesi út 1-5.
Levelezési cím: 1088 Budapest, Múzeum utca 11.
Központi telefonszám: 06-1-338-2664
Fax: 06-1-338–4085

Gazdasági vezető
Farkas Hajnalka
20. mellék, hfarkas@mavzenekar.hu

Közönségkapcsolatok
Jobbágy Bence
23. mellék, bjobbagy@mavzenekar.hu

Művészeti és jogi előadó
Wolfárdné dr. Keskeny Dóra
15. mellék, dkeskeny@mavzenekar.hu

Zenekari titkár
Gyurkovics Csaba
14. mellék, csgyurkovics@mavzenekar.hu

Sajtó- és nemzetközi kapcsolatok
Kiss Viktória
21. mellék, vkiss@mavzenekar.hu

Titkárságvezető
Polefkó Noémi
11. mellék, npolefko@mavzenekar.hu

HR menedzser
Csermák Éva
18. mellék, ecsermak@mavzenekar.hu

Pénzügyi ügyintéző
Lehr Szilvia
24. mellék, szlehr@mavzenekar.hu

Bér- és TB-ügyintéző
Galbicsek Zsófia
19. mellék, zsgalbicsek@mavzenekar.hu

Kottatáros
Fodor András
22. mellék, afodor@mavzenekar.hu

Műszaki munkatárs: Kálmán Imre

Fotó: Rózsa Zsuzsanna

Grafika: Keresztesi Rita

Marketing munkatárs: Bodor Éva

Honlap: Weboldal Szerviz