Farkas Róbert
vezető karmester

Kesselyák Gergely
karmester

Kobayashi Ken-Ichiro
tiszteletbeli vendégkarmester

Csaba Péter és Takács-Nagy Gábor 
állandó vendégkarmester

Cím: 1143 Budapest, Stefánia út 61., székhely: 1097 Budapest, Péceli u. 2,
Központi telefonszám: +36-1-338-2664, központi e-mail cím: office@mavzenekar.hu, fax: +36-1-338–4085

. . . . .

Lendvai György
ügyvezető igazgató
glendvai@mavzenekar.hu

Polefkó Noémi
ügyvezető asszisztense és irodavezető, 11. mellék
npolefko@mavzenekar.hu

. . . . .

PRODUKCIÓS MUNKATÁRSAK

Jobbágy Bence
közönségkapcsolatok, 23. mellék
bjobbagy@mavzenekar.hu

Gombási Csilla
közönségkapcsolati munkatárs
jegy@mavzenekar.hu

Czvikli Nóra
nemzetközi kapcsolatok, 15-ös mellék
nczvikli@mavzenekar.hu

Hörömpöli Anna
művészeti menedzser, 21-es mellék
ahorompoli@mavzenekar.hu

Gyurkovics Csaba
zenekari titkár, 14. mellék
csgyurkovics@mavzenekar.hu

. . . . .

GAZDASÁGI IRODA

Kling Magdolna
gazdasági vezető, 20. mellék
mkling@mavzenekar.hu

Harangozó Anita
HR menedzser, 18. mellék
aharangozo@mavzenekar.hu

Lehr Szilvia
pénzügyi ügyintéző, 24. mellék
szlehr@mavzenekar.hu

Galbicsek Zsófia
bér – és tb ügyintéző, 19. mellék
zsgalbicsek@mavzenekar.hu

. . . . .

MARKETING ÉS SAJTÓ IRODA

Ámon Betti
PR manager

+36 20 982 9867
sajto@mavzenekar.hu

Bodor Éva
marketing kapcsolatok
bodoreva99@gmail.com

. . . . .

OPERATÍV MUNKATÁRSAK

Fodor András
kottatáros, 22. mellék
afodor@mavzenekar.hu

Ács Ferenc
kottatáros

Kálmán Imre
ifj. Kálmán Imre
műszaki munkatársak

Kovács Kálmán
Sándor György
Szalai László
zenekari ügyelők