Lendvai György
ügyvezető igazgató
glendvai@mavzenekar.hu

Polefkó Noémi
ügyvezető asszisztense és irodavezető, 11. mellék
npolefko@mavzenekar.hu

 Cím: 1143 Budapest, Stefánia út 61., székhely: 1097 Budapest, Péceli u. 2., 
 Központi telefonszám: +36-1-338-2664, központi e-mail cím: office@mavzenekar.hu, fax: +36-1-338–4085 

. . . . .

PRODUKCIÓS MUNKATÁRSAK

Jobbágy Bence
közönségkapcsolatok
+36-1-338-2664 / 23. mellék

bjobbagy@mavzenekar.hu

Gombási Csilla
közönségkapcsolatok
+ 36 30 574 9954

jegy@mavzenekar.hu

Wolfárdné dr. Keskeny Dóra
művészeti és jogi előadó, 15. mellék
dkeskeny@mavzenekar.hu

Imre-Böröcz Boglárka 
kommunikáció és nemzetközi kapcsolatok, 21. mellék
bimre@mavzenekar.hu

Gyurkovics Csaba
zenekari titkár, 14. mellék
csgyurkovics@mavzenekar.hu

. . . . .

GAZDASÁGI IRODA

Kling Magdolna
gazdasági vezető, 20. mellék
mkling@mavzenekar.hu

Harangozó Anita
HR menedzser, 18. mellék
aharangozo@mavzenekar.hu

Lehr Szilvia
pénzügyi ügyintéző, 24. mellék
szlehr@mavzenekar.hu

Galbicsek Zsófia
bér- és tb ügyintéző, 19. mellék
zsgalbicsek@mavzenekar.hu

. . . . .

MARKETING ÉS SAJTÓ IRODA

Ámon Betti
PR manager
+36 20 982 9867
sajto@mavzenekar.hu

Bodor Éva
marketing kapcsolatok
bodoreva99@gmail.com

. . . . .

OPERATÍV MUNKATÁRSAK

Fodor András
kottatáros, 22. mellék
afodor@mavzenekar.hu

Ács Ferenc
kottatáros

Kálmán Imre,
ifj. Kálmán Imre
műszaki munkatársak

Kovács Kálmán
Sándor György
Szalai László
zenekari ügyelők