Lendvai György
ügyvezető igazgató
glendvai@mavzenekar.hu

Polefkó Noémi
ügyvezető asszisztense és irodavezető, 11. mellék
npolefko@mavzenekar.hu

 Cím: 1143 Budapest, Stefánia út 61., székhely: 1097 Budapest, Péceli u. 2., 
 Központi telefonszám: +36-1-338-2664, központi e-mail cím: office@mavzenekar.hu

. . . . .

JEGY- ÉS BÉRLETINFORMÁCIÓK

Jobbágy Bence
közönségkapcsolatok
+36-1-338-2664 / 23. mellék
(H-P: 9:00 – 12:00)
bjobbagy@mavzenekar.hu

Gombási Csilla
jegykoordináció és közönségszervezés
+ 36 30 574 9954

jegy@mavzenekar.hu

. . . . .

PRODUKCIÓS MUNKATÁRSAK

Gyurkovics Csaba
zenekari titkár, 14. mellék
csgyurkovics@mavzenekar.hu

Hörömpöli Anna
művészeti menedzser, 15. mellék
ahorompoli@mavzenekar.hu

Czvikli Nóra
nemzetközi kapcsolatok, 21. mellék
nczvikli@mavzenekar.hu

. . . . .

MARKETING ÉS SAJTÓ IRODA

Ámon Betti
PR és sajtókapcsolatok
+36 20 982 9867
sajto@mavzenekar.hu

Fehér Anna
marketingmenedzser, 13. mellék
afeher@mavzenekar.hu

Bodor Éva
szponzorációs menedzser
bodoreva99@gmail.com

. . . . .

GAZDASÁGI IRODA

Kling Magdolna
gazdasági vezető, 20. mellék
mkling@mavzenekar.hu

Harangozó Anita
HR menedzser, 18. mellék
aharangozo@mavzenekar.hu

Lehr Szilvia
pénzügyi ügyintéző, 24. mellék
szlehr@mavzenekar.hu

Galbicsek Zsófia
bér- és tb ügyintéző, 19. mellék
zsgalbicsek@mavzenekar.hu

. . . . .

KOTTATÁR

Fodor András
kottatáros, 22. mellék
afodor@mavzenekar.hu

Kovács Zoltán
kottatáros
kottatar@mavzenekar.hu

. . . . .

MŰSZAKI MUNKATÁRSAK

ifj. Kálmán Imre
Tarkó Tamás
technikus@mavzenekar.hu

. . . . .

ZENEKARI ÜGYELŐK

Kovács Kálmán
Sándor György
Szalai László