Lendvai György
ügyvezető igazgató
glendvai@mavzenekar.hu

Polefkó Noémi
ügyvezető asszisztense és irodavezető
2-es mellék
npolefko@mavzenekar.hu

 Cím és székhely: 1097 Budapest, Péceli u. 2., 
központi e-mail cím: office@mavzenekar.hu
központi telefonszám: +36 20 4871021

. . . . .

JEGY- ÉS BÉRLETINFORMÁCIÓK

Gombási Csilla
jegykoordináció és közönségszervezés
H-P: 10:00 – 18:00
1-es mellék 
jegy@mavzenekar.hu

. . . . .

PRODUKCIÓS MUNKATÁRSAK

Gyurkovics Csaba
zenekari titkár
6-os mellék 
csgyurkovics@mavzenekar.hu

Wolfárdné dr. Keskeny Dóra
jogi előadó és művészeti menedzser 

7-es mellék
dkeskeny@mavzenekar.hu

Czvikli Nóra
nemzetközi kapcsolatok
8-as mellék 

nczvikli@mavzenekar.hu

. . . . .

MARKETING ÉS SAJTÓ IRODA

Ámon Betti
PR és sajtókapcsolatok
+36 20 982 9867
sajto@mavzenekar.hu

Fehér Anna
marketingmenedzser
5-ös mellék

afeher@mavzenekar.hu

Bodor Éva
szponzorációs menedzser
bodoreva99@gmail.com

. . . . .

GAZDASÁGI IRODA

Kling Magdolna
gazdasági vezető
mkling@mavzenekar.hu

Harangozó Anita
HR menedzser
aharangozo@mavzenekar.hu

Lehr Szilvia
pénzügyi ügyintéző
szlehr@mavzenekar.hu

Galbicsek Zsófia
bér- és tb ügyintéző
4-es mellék 
zsgalbicsek@mavzenekar.hu

. . . . .

KOTTATÁR

Fodor András
kottatáros
3-as mellék 
afodor@mavzenekar.hu

Kovács Zoltán
kottatáros
kottatar@mavzenekar.hu

. . . . .

MŰSZAKI MUNKATÁRSAK

ifj. Kálmán Imre
Tarkó Tamás
technikus@mavzenekar.hu

. . . . .

ZENEKARI ÜGYELŐK

Kovács Kálmán
Sándor György
Szalai László